Yarım Geçme Izgara

Yarım Geçme Standart Izgara

DETAYLI BİLGİ

Yarım Geçme Standart Basamak

DETAYLI BİLGİ

Yarım Geçme Çentikli Izgara

DETAYLI BİLGİ

Yarım Geçme Çentikli Basamak

DETAYLI BİLGİ

Yarım Geçme Izgara, taşıyıcı ve dağıtıcı elemanları lamadan üretilen ızgara tipidir. Dağıtıcı eleman olarak kullanılan lamalar, genel olarak taşıyıcı lamaların yarısı ya da üçte biri (1/3) yükseklikte olduğundan; bu ızgaralar bu şekilde olarak tanımlanmaktadır. Taşıyıcı lamalara düz formda çentikler açılmaktadır. Açılan bu çentiklere geçirilen bağlayıcı lamalar, belirli aralıklarla kesişim noktalarından kaynak yapılarak tutturulur.

Özellikle gemiler, raf ve kasa sistemleri, arıtma tesisleri, platformlar ve yürüme yolları gibi tüm endüstriyel projelerde daha çok tercih edilirken; bunun yanı sıra mimari projeler gerçekleştirilirken de sıkça kullanılmaktadır.

Yarım Geçme Izgara Avantajları

Yüksek basınçlı kaynak makinası ile lama demirlerin (yassı çelik çubuk) kaynak yapılmasıyla elde edilir. Yüksek yoğunluğa sahip ve oldukça hafif yapısıyla havalandırma özelliğine sahiptir.

Kullanım alanları arasında özellikle koridorlar, köprü, hendek, kapak ve kanal yapımında, inşaat ve gemi sektöründe sıkça tercih edilmektedir. Gemi platformları, yürüyüş yolları, raf ve kasa sistemleri ve arıtma tesislerinde de kullanılmaktadır.

Modelleri hem kalite hem de fiyat açısından projelerinize uygun olacak özellikte üretilmektedir.

olarak müşterilerimizin istekleri ve proje gerekliliklerine bağlı olarak, %100 müşteri memnuniyeti, zamanında teslim ilkemiz ön planda tutularak Sistem Platform tarafından dört farklı tipte üretilmektedir.

Her Zaman Müşteri Memnuniyeti

Müşteri isteğine, kullanılacak alana ve projeye bağlı olarak; sıcak daldırma galvanizli, boyalı veya kaplamasız şekilde üretilmektedir. İstediğiniz özellikleri için bizimle iletişime geçebilir ya da diğer modellerimiz hakkında bilgi almak için Petek Izgara sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.