Sistem-Platform-Tam-Gecme-Standart-Izgara-540x262

Tam Geçme Standart Izgara

Tam Geçme Standart Izgara modelleri, enine ve boyuna aynı ölçüde lamaların birbirine geçirilmesiyle üretilen ızgaralardır. Tam Geçme Standart Izgara modelleri, kare burgulu ve yarım geçme petek ızgaralara kıyasla daha ağırdır.

Tam geçme standart ızgaralar genellikle korkuluk, tavan dekorasyonu, cephe sistemleri ve güneş kırıcı olarak dekoratif amaçlı kullanılan ürünlerdir. Sistem Platform Tam Geçme Standart Izgara modelleri, projenizin ihtiyacına göre; sıcak daldırma galvanizli, boyalı veya kaplamasız olarak yüksek kalite standartlarında üretilmektedir.

Tam Geçme Standart Izgara Avantajları

Tam Geçme Standart Izgara modelleri, enine ve boyuna aynı ölçüde lamaların birbirine geçirilmesiyle üretilmektedir. Tam Geçme Standart Izgara modelleri aynı zamanda dekoratif ürünler olarak da sıklıkla tercih edilmektedir.

  • Projeye ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak özelleştirilebilen Tam Geçme Standart Izgara modelleri; korkuluk, tavan dekorasyonu, cephe sistemleri gibi alanlarda ve güneş kırıcı olarak sıklıkla tercih edilmektedir.
  • Dekoratif özelliği sayesinde yapıları ön plana çıkartarak projelerinize artı değer katar.
  • Sistem Platform Tam Geçme Çentikli Izgara modelleri, uzun ömürlü oluşu ve dayanıklılığı ile ön plana çıkmaktadır.

Genişletilmiş metal hakkında deteylı bilgiyi https://sistemplatform.com.tr/genisletilmis-metal/ sayfasında bulabilirsiniz.