Sistem-Platform-Tam-Gecme-Standart-Basamak-1-540x262

Tam Geçme Standart Basamak

Tam Geçme Standart Basamak modelleri, iki lamanın birbirine geçirilmesiye imal edilen ürünlerdir. Basamaklar, bütün ızgara modelleri ile de üretilebilmektedir. Tam Geçme Standart Basamak modelleri standart basamak uzunlukları 600 mm, 800 mm ve 1000 mm, genişlikleri ise 240 mm, 270 mm ve 305 mm olarak değişkenlik göstermektedir.

Sistem Platform Tam Geçme Standart Basamak modelleri, proje ihtiyaçlarına ve müşteri isteklerine göre özel olarak farklı ölçülerde de üretilebilmektedir.

Kaydırmazlık özelliği taşıyan, sağlam ve güvenli olan Tam Geçme Standart Basamak ürünleri; sanayinin neredeyse tüm alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle rafinerilerde, enerji santrallerinde, çelik fabrikalarında ve madenlerde çoğunlukla platform döşeme elemanı olarak tercih edilmektedir.

Tam Geçme Standart Basamak Avantajları

Tam Geçme Standart Basamak modelleri, sağlamgüvenli ve hafif ve pratik olduklarından kullanım alanları oldukça geniştir.

  • Tam Geçme Standart Basamak modelleri mimari projelerde güvenliği sağlamak için cephelerde ve çatılarda tercih edilmektedir. Ayrıca zemin elemanı olarak merdivenlerde sıklıkla kullanılmaktadır.
  • Tüm bunların yanında lojistik sektöründe de döşeme platformu elemanı olarak kullanımı günden güne artmaktadır.
  • Sistem Platform Tam Geçme Standart Basamak modelleri, proje ihtiyaçlarına göre özel boyutlarda üretilebilmektedir.

Genişletilmiş metal hakkında deteylı bilgiyi https://sistemplatform.com.tr/genisletilmis-metal/ sayfasında bulabilirsiniz.