Sistem-Platform-Tam-Gecme-Centikli-Izgara-540x262

Tam Geçme Çentikli Izgara

Tam Geçme Çentikli Izgara modelleri, taşıyıcı ve bağlayıcı lama ölçüleri birbirine eşit iki lamanın ters yönlü birbirine geçirilmesi ile oluşturularak üretilir. Lamanın, presle işlenmesi yoluyla ızgaralara kaydırmazlık özelliği kazandırılır.  Tam Geçme Çentikli Izgara modelleri, taşıma kapasitesinin diğer ızgara modellerine göre daha yüksek olması ve her iki yönüyle de kullanılabilir olmasından dolayı avantaj sağlar. Bununla birlikte montajı da oldukça kolaydır.

Kaydırmazlık özelliği sayesinde orta ve ağır seviyedeki yüklerle birlikte genel kullanım için de tercih edilmektedir.

Tam Geçme Çentikli Izgara tipi ürünler genellikle kaydırıcı maddelerin yoğun olduğu alanlarda ve ortamlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Sistem Platform Tam Geçme Çentikli Izgara ürünleri, projenizin ihtiyaçlarına göre; sıcak daldırma galvanizli, boyalı veya kaplamasız olarak yüksek kalitede üretilmektedir.

Tam Geçme Çentikli Izgara Avantajları

Tam Geçme Çentikli Izgara modelleri, taşıyıcı ve bağlayıcı lama ölçüleri birbirine eşit iki lamanın ters yönlü birbirine geçirilmesi ile elde edilir. Tam Geçme Çentikli Izgara ürünleri, kullanılacak alana ve uygulanacak projenin teknik özelliklerine göre özelleştirilebilmektedir.

  • Projeye ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak özelleştirilebilen Tam Geçme Çentikli Izgara modelleri; montajı kolay olduğundan sıklıkla tercih edilmektedir.
  • Tam Geçme Çentikli Izgara modellerinde lamanın, presle işlenmesi yoluyla ızgaralara kazandırılan kaydırmazlık özelliği sayesinde güvenlik maksimuma çıkartılır.
  • Sistem Platform Tam Geçme Çentikli Izgara modelleri, yüksek kalite standartlarında ve isteğinize özel olarak üretilmektedir.

Genişletilmiş metal hakkında deteylı bilgiyi https://sistemplatform.com.tr/genisletilmis-metal/ sayfasında bulabilirsiniz.