Sistem-Platform-Tam-Gecme-Centikli-Basamak-1-540x262

Tam Geçme Çentikli Basamak

Tam Geçme Çentikli Basamak modelleri, basamakların ucundaki burunluk ve çift taraflı açılan çentikler sayesinde ayak kaymalarını minimuma indirir.

Tam Geçme Çentikli Basamak modelleri,  enine ve boyuna aynı ölçüde lamalara çift çentik kullanılarak üretilir. Kare burgulu ve yarım geçme petek ızgaralara kıyasla daha ağırdır. Kaydırmazlık özelliği sayesinde güvenlik en üst seviyede sağlanır.

Tam Geçme Çentikli Basamak tipi ürünler genellikle kaygan zeminli platformlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Sistem Platform Tam Geçme Çentikli Basamak modelleri, kullanılacak alana ve müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak; sıcak daldırma galvanizli, boyalı veya kaplamasız olarak yüksek kalite standartlarıyla üretilmektedir.

Tam Geçme Çentikli Basamak Avantajları

Tam Geçme Çentikli Basamak modelleri, basamakların ucundaki burunluk ve çift taraflı açılan çentikler sayesinde kaygan zeminlerde oluşabilecek güvenlik tehditlerini minimuma indirir. Tam Geçme Çentikli basamak ürünleri, uygulanacak projenin teknik özelliklerine ve müşteri taleplerine göre özelleştirilerek Sistem Platform tarafından tam zamanında teslime edilmektedir.

  • Projenizin ve uygulanacak alanın ihtiyacına göre özelleştirilebilen Tam Geçme Çentikli Basamak modelleri; montajı kolay olduğundan zaman tasarrufu sağlar.
  • Tam Geçme Çentikli Basamak modellerinde, lamanın ucundaki burunluk ve presle işlenmesi yoluyla ızgaralarda açılan çentikler sayesinde kazandırılan kaydırmazlık özelliği; güvenliği en üst seviyeye çıkartır.
  • Sistem Platform Tam Geçme Çentikli Basamak modelleri, yüksek kalite standartlarında ve taleplerinize özel olarak üretilmektedir.

Genişletilmiş metal hakkında deteylı bilgiyi https://sistemplatform.com.tr/genisletilmis-metal/ sayfasında bulabilirsiniz.