Sistem-Platform-delikli-sac-izgarasi-1-1-540x262

Delikli Sac Izgarası

Delikli sac, metal sac plakalarının üzerine delik açılmasıyla üretilen düz metal plakalardır. Perfore metal ya da perfore sac olarak da tanımlanan delikli sac modelleri, istenilen sac kalınlığı, delik büyüklüğü, şekli ve delikler arasındaki mesafesi ile esnek bir şekilde üretilmektedir.   Delikli sac modelleri, projenize ve ihtiyacınıza göre özel olarak Sistem Platform Izgara Metal ekibi tarafından  üretilerek tam zamanında size teslim edilmektedir.

Delikli sac modelleri,  ışık, su ve hava geçirgenliğinden dolayı havalandırma ürünlerinin yanında filtreleme işlemleri için de sıkça tercih edilmektedir. Perfore metal ürünlerin üzerinde açılacak delikler tamamen projenize özel olarak belirlenip farklı ölçülerde üretilmektedir. Estetik kaygısı yüksek olan projeler için eşsiz çözümler sunan delikli sac modelleri ile işlevsel ve çekici sonuçlar ortaya çıkmaktadır.

Delikli sac modelleri üzerine sıcak haddeleme işlemi uygulandıktan sonra soğuk haddeleme işlemi ile istenen delikler açılarak şekil verilmektedir. Perfore metallerin üzerinde açılan delikler, mukavemeti artırdığından, perfore saclar darbelere karşı dayanıklı olması ile dikkat çekmektedir.

Delikli sac modelleri, alanında uzman Sistem Platform Izgara Metal ekibi tarafından çelik, paslanmaz çelik, alüminyum, bakır, titanyum, çinko gibi farklı türlerde üretilmektedir.

Delikli Sac Avantajları

Sistem Platform Metal Izgara olarak her projeniz için özenle çalışıp ihtiyaçlarınıza yönelik, tasarımı güçlü ve işlevsel delikli sac ürünleri üretiyoruz. Düz ya da yuvarlak açılan delikler ile birlikte kare, altıgen ya da sekizgen delikli sac ürünleri ile ihtiyaçlarınıza yönelik tasarımlarla profesyonel çözümler üretiyoruz.

  • Tek plakadan üretildiği için darbelere karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
  • Metal plakaların üzerinde açılan deliklerin şekli, ebatları ve sacın kalınlığı projenize göre özelleştirilebildiğinden esnek çözüm imkanı sunar.
  • Perfore metaller üzerindeki delikler, ışık, su ve hava geçirgenliğinden dolayı endüstriyel projelerde fazlasıyla tercih edilmektedir.
  • Güçlü ve farklı tasarımları ile projelerinize profesyonel dokunuşlar yapmanızı sağlar.
  • Hava, su, ışık gibi geçirgenliği olduğundan işlevseldir. Bu sebeple delikli sac modelleri filtre olarak da kullanılabilir.
  • Sistem Platform delikli sac modelleri kaliteli ve ekonomik fiyatları ile öne çıkmaktadır.

Delikli Sac Modelleri Nasıl Seçilmelidir?

Delikli sac modelleri seçimi yaparken öncelikle çalışacağınız firmanın sektöründeki uzmanlığına, güvenilirliğine ve ürün kalitesine bakılmalıdır. Çalışacağınız firmanın daha önce gerçekleştirdiği ve teslim ettiği projeleri de göz önünde bulundurarak, delikli sac ürün çeşitliliği hakkında fikir edinerek projeniz için en doğru partneri seçebilirsiniz. Sistem Platform delikli sac modelleri hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Tüm bunların yanında her biri kullanım alanına göre tasarlanan delikli sac modelleri için fiyat ve model araştırması yapabilirsiniz. Projeniz için kullanacağınız model, marka ve teknik özelliklere göre fiyat performans dengesini araştırarak, bütçenize en uygun modeli Sistem Platform delikli sac modelleri arasından seçebilirsiniz. Çevresel faktörlere karşı dayanıklılığı yüksek olan marka ve model tercihi yaparak, delikli sac modellerini uzun süreli olarak kullanabilirsiniz.

Delikli sac modelleri, çeşitleri ve uygulama alanları hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Delikli Sac Hammadde Çeşitleri

Delikli sac ürünleri çelik, paslanmaz çelik, alüminyum, bakır, titanyum, çinko (ve diğer pek çok metal) kullanılarak üretilip yüksek kalite ve uygun fiyat ile tam zamanında teslim edilmektedir.

Delikli Sac Kaplama Çeşitleri

Delikli sac kaplama çeşitleri Sistem Platform tarafından sıcak daldırma galvaniz, elektro galvaniz, elektrostatik boya, eloksal olarak gerçekleştirilmektedir.