Özel Üretim Izgara

Delikli Sac

DETAYLI BİLGİ

Kesimli Izgara

DETAYLI BİLGİ

Özel Üretim Kalın Izgara

DETAYLI BİLGİ

Raf Izgarası

DETAYLI BİLGİ

Temelikli ve Burunuklu Izgara

DETAYLI BİLGİ
sistem-platform-gemici-merdiveni

Gemici Merdiveni

Özel Üretim Izgara ürünleri ile 25 yılı aşkın tecrübesiyle sektörde yer alan Sistem Platform, ihtiyaçlarınıza ve kullanılacak alana uygun boyutlarda üretim yaparak %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Sistem Platform güvencesiyle, kalite standartlarına uygun şekilde üretilmekte ve müşterilerimize tam zamanında teslim edilmektedir. Var olan ürünler haricinde, tamamen projenize uygun üretimler yaparak müşterilerimize özel ve esnek çözümler sunuyoruz.

Ürünlerimizin arasında bulunan Delikli Sac Izgarası, Kesimli Izgara, Kalın Izgara, Raf Izgarası, Tekmelikli ve Burunluklu Izgara modelleri haricinde ihtiyacınız olan ürünler için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Özel Üretim Izgara Modelleri

  • Delikli Sac Izgarası,
  • Kesimli Izgara,
  • Özel Üretim Kalın Izgara
  • Raf Izgarası
  • Tekmelikli ve Burunluklu Izgara

olarak 5 farklı tipte Sistem Platform güvencesiyle, projelerinize ve müşteri isteklerine uygun şekilde özel olarak üretilmektedir.

25 Yılı Aşkın Tecrübe: Sistem Platform

Sistem Platform Ankara’da,  sektörde öne çıkan firmalar arasında yer almaktadır. Projelerinize özel, esnek çözümler sunan Sistem Platform; ihtiyaçlarınıza ve kullanılacak alana uygun ebatlarda özel ızgara üretimi yaparak siparişleri tam zamanında teslim etmektedir.

  • Tamamen projenize ve kullanacağınız alana göre Sistem Platform tarafından özel olarak üretilmektedir.
  • Fiyatlar İstenilen ebatlara ve adetlere göre değişkenlik göstermektedir.
  • Müşteri ihtiyacına ve projeye göre özel olarak üretilen ürünler yüksek kalite standartlarında, dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Sistem Platform güvencesiyle, kaliteli ve uygun fiyatta üretilen ızgara modellerinin tamamını buradan inceleyebilir, projenizle ilgili tüm konular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.