Kare Burgu Izgara

Kare Burgulu Standart Izgara

DETAYLI BİLGİ

Kare Burgulu Standart Basamak

DETAYLI BİLGİ

Kare Burgulu Çentikli Izgara

DETAYLI BİLGİ

Kare Burgulu Çentikli Basamak

DETAYLI BİLGİ

Kare Burgu Izgarataşıyıcı lamalardan ve lamaları birbirine bağlayan kare burgulardan oluşturularak üretilmektedir. Taşıyıcı lamaların üzerine açılan çentiklere yerleştirilen burgu demirler, belirli aralıklarla kesişim noktalarına yerleştirilerek kaynak yapılmaktadır. Genellikle enerji santrallerinde, rafinerilerde, çimento fabrikalarında, arıtma tesislerinde, beton santrallerinde ve endüstriyel projelerde sıkça tercih edilmektedir.

Taşıyıcı lama kalınlıkları ve yükseklikleri, taşınacak olan yükün ağırlığına göre farklılık göstermektedir. Üretildikten sonra sıcak daldırma galvaniz ile kaplanmaktadır.

Kare Burgu Izgara tipi ürünler genellikle yürüyüş yollarında ve platformlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Projenizin gerekliliklerine bağlı olarak; sıcak daldırma galvanizli, boyalı veya kaplamasız olarak yüksek kalitede üretilmektedir.

Tercih Edilme Nedenleri?

Taşıyıcı lamalardan ve lamaları birbirine bağlayan kare burgulardan oluşmaktadır. Taşıyıcı lamaları, kullanılacak alana ve uygulanacak projenin teknik özelliklerine göre belirlenmektedir.

  • Projeye ve isteğe bağlı özelleştirilebilir.Hafif, şık ve montajı kolay olduğundan sıklıkla tercih edilmektedir.
  • Kullanılan burunluklar sayesinde, kaydırmazlık özelliği ile güvenliği maksimuma çıkartılır.
  • Yüksek kalite standartlarında ve isteğinize özel olarak projenize uyum sağlayacak şekilde üretilmektedir.

Kare Burgu Izgara Modelleri

olarak 4 farklı yapıda Sistem Platform tarafından, kalite standartlarına uygun şekilde üretilmektedir.

Sistem Platform Izgara Metal olarak müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına bağlı olarak tüm ürünlerimizde %100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Özel isteklerinize, kullanılacak alana ve projenizin gerekliliklerine bağlı olarak; sıcak daldırma galvanizli, boyalı veya kaplamasız şekilde üretilmektedir.

Hammadde sürecinden sipariş teslimatına kadar geçen süreçte şeffaf bilgilendirme ve yönetim ilkelerini benimseyerek, işimizi tutkuyla sahipleniyoruz. 25 yılı aşkın tecrübemizle emeğin değerini biliyor ve teknolojiden korkmadan ilk günkü heyecanımızla büyümeye devam ediyoruz.

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak içim Sistem Platform alanında uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.