sistem-platform-slider-1

Sistem Platform

Sistem Platform olarak Ankara’da 1990 yılında kurulduğumuz günden bu yana alanında uzman üretim ekibimiz, ileri teknoloji üretim hatlarımız ve teknik kadromuz ile %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak sektöre yön veriyoruz. Sistem Platform uzman kadromuz ile 2012 yılı itibariyle Ankara OSTİM OSB’de 2020 yılı itibariylede Anadolu Organize Sanayinde 4500 m2 alanda tam kapasite ile çalışan üretim tesisimizde hem yurt içindeki hem de uluslararası müşterilerimizin taleplerini karşılayarak kaliteli hizmet sunuyoruz.

Sistem Platform olarak kurulduğumuz günden bu yana minimum maliyet ile maksimum verimliği hedefleyerek müşterilerimize tam zamanında teslimat gerçekleştiriyoruz. İş birliği yaptığımız kuruluşların hedeflerine ortak olarak, üretimden müşteri hizmetlerimize kadar verdiğimiz 360 derece hizmetle sektörde fark yaratıyoruz.

Sistem Platform  firmamızın uzman kadrosu ile birlikte 360 derece hizmet verdiğimiz tesisimizle, tüm siparişlerinizi kalite standartlarına uygun şekilde üreterek üstün kalitede ürün teslimatı yapıyoruz.

Sistem Platform Ürün Çeşitleri

Sistem Platform Ürün Çeşitleri ile müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılarken kaliteli üretim anlayışımızı hammadde sürecinden başlatarak sevkiyat sürecine kadar her aşamada uyguluyoruz. Platform ızgarasıbasamak ızgaralarıgenişletilmiş metaldelikli sac ve çelik konstrüksiyon ürünlerimiz ile sektör lideri olarak faaliyet gösterirken aylık üretim kapasitemizin yarısına yakınını platform ızgara ve genişletilmiş metal ürünlerimiz oluşturmaktadır.  Kurduğumuz teknoloji tabanlı imalat tesisimiz, kaliteli ürünlerimiz ve sunduğumuz hizmet ile müşterilerimiz için sektörde fark yaratıyoruz.

  • Sistem Platform Izgara Metal modellerini ISO 9001:2008 kalite standartlarına uygun olarak üretiyoruz.
  • Platform ızgara ve genişletilmiş metal modelleri, aylık üretim kapasitemizin yarısını oluşturuyor.
  • Hammaddeden teslimata kadar geçen tüm sürede kalite kontrol işlemleri gerçekleştirilerek, teslimatlarımızı tam zamanında yapıyoruz.
  • Müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerini dinleyerek üretimden teslimata tüm aşamalarda, müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.

Sistem Platform

Teknolojinin gücünden ve ekip çalışmasından yararlanarak, müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmet sunmak için ürettiğimiz ızgara metal modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

Hammadde sürecinden sipariş teslimatına kadar geçen süreçte şeffaf bilgilendirme ve yönetim ilkelerini benimseyerek, işimizi tutkuyla sahipleniyoruz. 25 yılı aşkın tecrübemizle emeğin değerini biliyor ve teknolojiden korkmadan ilk günkü heyecanımızla büyümeye devam ediyoruz.

Misyonumuz

Gücünü teknolojiden alan yenilikçi ve vizyoner bakış açımızla, 25 yılı aşkın tecrübemizi birleştirerek platform ızgara ve genişletilmiş metal sanayisinde lider bir kuruluş olmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

Platform ızgara ve genişletilmiş metal sanayisinde hem ülkemizde hem de dünya çapında faaliyet gösteren, teknolojik alt yapısı güçlü, alanında lider bir kuruluş olmak