Bağlantı Elemanları

Standart Bağlantı

Standart Bağlantı Elamanı

Standart Bağlantı Elemanı

Standart Bağlantı Elamanı Montajı

Standart Bağlantı Elemanı Montaj

J Tipi Bağlantı

J Tipi Bağlantı Elamanı

J Tipi Bağlantı Elemanı

J Tipi Bağlantı Elemanı Montajı

J Tipi Bağlantı Elemanı Montaj

Çift Bağlantı

Çift Bağlantı Elemanı

Çift Bağlantı Elemanı

Çift Bağlantı Elemanı Montajı

Çift Bağlantı Elemanı

Yuvarlak Bağlantı

Yuvarlak Bağlantı Elemanı

Yuvarlak Bağlantı Elemanı

Yuvarlak Bağlantı Elemanı Montajı

Yuvarlak Bağlantı Elemanı Montaj

Bağlantı elemanları, aynı iki metal ızgaranın birleştirilmesi ve metal ızgaraların üzerinde ya da içinde bulunan taşıyıcı konstrüksiyona sabitlenebilmesi için kullanılan malzemelerdir. Bütün standart ızgara tipleri ve tüm alt konstrüksiyonlar için bağlantı elemanları kullanılması uygundur. Özellikle yayaların yürüyebileceği alanlar için tasarlanarak üretilmiştir. Araç trafiğine açık olan alanlarda kullanılacak olan ızgaralar ise ihtiyaca bağlı olarak taşıyıcı lamalar arasına kaynatılan delikli metal plakalar ile kullanılabilir.

Bağlantı elemanları için dikkat edilmesi gereken konuların başında düşme tehlikeleri gelir. Düşme tehlikelerine karşı önlem almak gerektiğinden; ızgaralar en az dört köşesinden bağlanacak şekilde uygulanmalıdır. Tüm bağlantı elemanları için düzenli olarak bakım yapılmalı ve kontrolleri eksiksiz olarak sağlanmalıdır.

Sistem Platform Bağlantı Elemanları

Sistem Platform Izgara Metal olarak Kancalı ve Standart Bağlantı Elemanları olarak iki tip bağlantı elemanı üretmekteyiz.  Burada unutulmaması gereken konulardan bir tanesi de ızgaranın içinde ya da ızgaranın üzerinde bulunduğu taşıyıcı yapıya sabitlenebilmesi ya da aynı tip iki ızgaranın birbirine bağlanabilmesi için kullanıldığından, ızgara profil tipi ve ebatları sipariş için önemlidir.

  • Yayaların geçtiği yürüme alanları ya da araçların geçeceği alanlar için kullanıldığından hayati önem taşımaktadır.
  • Izgaraların montaj ve demontajı yapılırken zaman tasarrufu sağlar.
  • Bu ürünlerde sipariş verilmeden önce ızgara profil tipi ve ebatları mutlaka belirtilmelidir.
  • Izgaraların montaj yapılacak yüzeyleri düzse ve herhangi bir yuvanın içerisine tam olarak oturmuyorsa, ızgaraların yerinden kayma ihtimali oldukça yüksektir. Izgaraların kayma ihtimalini ortadan kaldırmak için mutlaka sabitleme yapılmalıdır.

Kaliteli Ürün Kaliteli Hizmet

Bu ürünler tipine, özelliğine ve sipariş adetine göre değişkenlik göstermektedir. Özellikleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Siparişi verirken herhangi bir sorunla karşılaşmamak için, ızgaranın profil ölçüleri ve ızgara tipi mutlaka kontrol edilmelidir. En çok tercih edilen ürünler, standart yapıda olan B133 K ve B133 T modelleridir.

Referans numaraları gözenek açıklıklarına göre belirlenmektedir. Gözenek açıklıkları ölçüleri ise 20mm ile 66mm arasında değişkenlik göstermektedir.